17 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Полипропиленовые бассейны, гидромассажные ванны, емкости

Про нас

«Акватехнологии» — одна з перших українських компаній, яка займається виробництвом гідромасажних ванн ще з 1995 року. На сьогоднішній день на ринку гідромасажних ванн компанія пропонує послуги:
  • по установці гідромасажного обладнання в акрилові ванни та басейни SPA вітчизняного та зарубіжного виробництва;
  • по виробництву басейнових чаш, обслуговування та реконструкції басейнів;
  • з виробництва систем автоматичного дистанційного керування ванними, SPA і басейнами;
  • за створення і монтажу фонтанів і водоспадів;

Володіючи багатим досвідом роботи, широким асортиментом гідромасажного обладнання, великим науковим потенціалом та сучасною виробничою базою, фахівці компанії здатні в найкоротші терміни провести аналіз вимог замовника і запропонувати індивідуальний проект гідромасажної ванни. Треба зауважити, що слово «індивідуальний», зовсім не означає «дорогий». Ціни на наші вироби залишаються незмінними вже багато років, при цьому якість виробів постійно зростає. Дослідження показують, що в даний момент на ринку України компанія є лідером по асортименту пропонованих послуг і технологій в області гідромасажу. Всі імпортні компоненти проходять сертифікацію та випробування на території України.

Компанія «Акватехнологии» перша почала використовувати жорсткі труби високого тиску при виготовленні ГІДРО-АЕРОМАСАЖНИХ ванн. Жорсткі труби не провисають з часом, забезпечуючи практично повний злив води із системи, чому сприяє також і спеціальне розташування форсунок на корпусі ванни.

В даний час компанія єдина в Україні пропонує хромотерапію, поєднану з гідрофорсунками, звану АКВАРЕЛЬ. При використанні таких форсунок, підсвічується не тільки вода у ванній, але і струменя води, що вириваються з форсунок. Хромотерапія несе максимальний емоційний заряд.

Унікальною для України технологією є система ЛИМФОМАССАЖА. Це м'який масаж за допомогою двох рядів форсунок, розташованих уздовж спини і ступень ніг, що працюють за принципом китайського масажу Шиа-Цу. При цьому є можливість регулювати швидкість, напрямок масажу, а так само температуру і силу напору води у форсунках. Для любителів яскравих відчуттів, ми пропонуємо ЭКСТРИММАССАЖ. Ця система являє собою спеціальні гідромасажні форсунки, які під високим тиском подається повітря, перетворюючи вашу ванну в киплячий гейзер.

Для санаторіїв, будинків відпочинку, SPA салонів компанія пропонує гідротерапевтичні ванни з форсунками ПІДВОДНОГО МАСАЖ високого тиску до 6 атмосфер.

Сучасні ЕЛЕКТРОННІ СИСТЕМИ управління гідромасажними ваннами, басейнами, так само розроблені фахівцями нашої компанії. помоут вам урізноманітнити процес прийняття гідро та аеромасажу, дозволять блокувати деякі режими ванни, при включення без води, підігріють воду до потрібної температури, в потрібний момент вимкне ванну, промиє форсунки чистою водою і наприкінці роботи просушит ванну теплим повітрям.

Одне з основних напрямків роботи — це монтаж і введення в експлуатацію переливних і скіммерній КОМПОЗИТНИХ і ПОЛІПРОПІЛЕНОВИХ БАСЕЙНІВ. Такі басейни надійні в експлуатації, можуть працювати без ремонту до 20 років, мають прекрасний вигляд довгі роки.

Компанія надає 2-х річну ГАРАНТІЮ на обладнання та проведені роботи, за умови некомерційного використання продукції (обладнання).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner