17 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Полипропиленовые бассейны, гидромассажные ванны, емкости

Басейни

Що таке поліпропіленовий басейн

  • Поліпропілен (міжнародне позначення — PP, російське — ПП) це – синтетичний полімер, екологічно чистий, твердий і міцний пластик.
  • Поліпропілен є одним з найбільш легких видів пластику, але завдяки своїй еластичності стійкий до статичних і динамічних навантажень, ударостійкий, стійкий до багаторазового згинання, володіє високою хімічною стійкістю, стійкий до низьких температур і впливу УФ випромінювання. Завдяки всьому цьому басейни з поліпропілену можна встановлювати як в домашніх умовах, так і під відкритим небом. Такі басейни легко миються, чистяться і прекрасно зберігають свій первинний зовнішній вигляд. Такі басейни служать до 50-ти років.
  • Чаша виготовляється кваліфікованими фахівцями з листів поліпропілену методом згинання, різання і температурної зварювання за допомогою спеціального обладнання. Отримані зварні шви володіють високою надійністю. Така технологія дозволяє виготовляти басейни з поліпропілену практично будь-яких форм і розмірів.
  • Готова чаша герметична і не вимагає гідроізоляції, низька теплопровідність і дозволяє значно знизити втрати тепла і енергетичні витрати на підтримання температури води. Відсутність необхідності в застосуванні опалубки значно спрощує і прискорює монтаж, а естетичний зовнішній вигляд поліпропілену позбавляє від необхідності додаткової обробки. Все це в сукупності з невисокими цінами на сировину дозволяє виготовити басейни з поліпропілену за низькою ціною в короткі строки. Вартість складає від 50 євро за м. кв.
  • Басейни з поліпропілену легко обладнуються фільтраційними, гідромасажними системами, підсвічуванням і водними атракціонами.
  • Крім басейнів з поліпропілену виробляють ємності для питної води так і для агресивних рідин), харчові контейнери, труби, фітинги, пакувальну плівку та ін. Він абсолютно безпечний для здоров'я і рекомендований для виготовлення дитячих басейнів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner